Bloody Marry ratuje się ucieczką z HR 8444

Siły bezpieczeństwa w systemie HR 8444 przeprowadziły operację wymierzoną przeciwko Ivance Trampeek bardziej znanej jako Bloody Marry. Obława zaczęła się w pobliżu placówki planetarnej Abnett Point. Po kilku próbach przechwycenia nastąpiło kilka potyczek w trakcie których zniszczonych lub poważnie uszkodzonych została większość jednostek przynależnych do krwawej  femme fatale.  Także pilotowany przez nią Vulture w wyniku poniesionych uszkodzeń został zmuszony do awaryjnego lądowania na jednym z księżyców naszego trzeciego w kolejności giganta. Niestety gdy do rozbitego wraku dotarły jednostki Marines TWH, nie odnalazły one  tam poszukiwanej, a ślady w pobliżu miejsca twardego lądowania wskazywały, że ktoś udzielił jej pomocy.

Kilka godzin później kamery ochrony portu w Collins Market zarejestrowały jak osoba łudząco podobna do Trampeek wsiadała na pokład Orki udającej się w kierunku systemów imperialnych. Stan fizyczny kobiety z nagrania oraz fakt, że w poruszaniu pomagała jej inny osobnik sugeruje odniesienie znacznych obrażeń.

Z otrzymanych nagrań nie można jednoznacznie potwierdzić danych pomocnika, który odleciał statkiem wraz z Bloody Marry. Komputerowa analiza z 67% pewnością identyfikuję go jako członka Blue State Industry, niejakiego Marco Huksy'ego 


Dużo wskazuje że to niedoszła nemesis opuściła nasz system z podkulonym ogonem.  Możemy zatem liczyć na znaczną poprawę bezpieczeństwa w całym sektorze.

Pisząc jak jest - S.Kokosz

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza