[CG] Festiwal Kulinarny w Leesti

Miłośnicy jedzenia z całej galaktyki spotkają się w tym tygodniu na stacji George Lucas w systemie Leesti w oczekiwaniu na jedyny w swoim rodzaju festiwal gastronomiczny.
"Obiad w Leesti" to tygodniowe imprezy w najlepszych restauracjach oraz winiarniach w Leesti. Dzięki tej wielkiej celebracji spożywania uczestnicy będą mogli spróbować potraw przygotowanych przez szefów kuchni z Noti.

Oprócz delektowania się różnorodnymi potrawami regionalnymi, goście będą mieli okazję skosztować różnorodnych międzygalaktycznych przysmaków, specjalnie importowanych przez organizatorów imprezy czyli Independent Leesti for Equality i to bez oglądania się na koszty. Frakcja ta złożyła otwarte zamówienie na Jaja z Aepyornis, Króliki z Ceti, Herbatę Tanmark Tranquil, Przyprawę Tarach oraz Milenijne jaja Utargoar. Oczywiście wszyscy ktrórzy dostarczą te rzadkie towary mogą liczyć na specjalne nagrody.

Aide Elias Hampton,  rzecznik Independent Leesti for Equality, ogłosiła:
"Independent Leesti for Equality z dumą sponsoruje tegoroczny Festiwal Kulinarny Leesti i chętnie zwróci koszty pilotom, którzy dostarczą nam zamówione towary".

Kampania rozpoczyna się 16 listopada 3303 i potrwa tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż jest to planowane, kampania zakończy się natychmiast.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza