[CG] Śniadanie na Tranquillity

Nie tylko mieszkańcy z systemu Leesti są tymi, którzy świętują w tym tygodniu. The Guardians of Tranquility ogłosiła plany zorganizowania festiwalu żywnościowego w systemie Tarach Tor. Przedsięwzięcie to mocno skrytykowała Independent Leesti for Equality, która koordynuje podobne wydarzenie w Leesti. Guardians of Tranquility stanowczo zaprzeczyli, że wydarzenie to jest próbą umniejszenia na znaczeniu drugiego festiwalu.
Rzecznik Guardians of Tranquility Generał Hunter O'Brien wydał następujące oświadczenie:
Festiwal kulinarny "Śniadanie na Tranquillity" zaprezentuje najlepsze dania kuchni regionalnej, a także degustację napitków z wielu wspaniałych winiarni i browarów w Tarach Tor. Oprócz tych specjałów, zaoferujemy także żywność z sektora Lave. Na towary te złożyliśmy otwarte zamówienie. "
Na poparcie tego wydarzenia Guardians obiecali nagrodzić pilotów, którzy dostarcza Mleko Azure, Kukurydzę z Diso Ma, Lavianską Brandy, Pędy Uszaian  i Piwo Orrerian Vicious Brew do stacji Tranquillity w systemie Tarach Tor.
Kampania rozpoczyna się 16 listopada 3303 i potrwa tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż jest to planowane, kampania zakończy się natychmiast.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza