Ram Tah ogłasza dokonanie nowych odkryć

Inżynier Ram Tah ujawnił, iż jego ostatnia prośba do pilotów dotycząca badania miejsc w których kiedyś mogli być Strażnicy dostarczyła istotnych informacji. Jak mówi w wydanym oświadczeniu:

“Dzięki odwadze wielu Komandorów odkryliśmy kilka nowych wykopalisk z pozostałościami po Strażnikach i pozyskaliśmy duże ilości danych. Zgodnie z moją teorią, owe ruiny nie są tak pozbawione życia jak mogą początkowo wyglądać - niektóre z nich były nadal bronione przez starożytne maszyny Strażników.”

“Przeprowadzona przeze mnie analiza danych dostarczyła nam kluczowych informacji technicznych, z których duża część nadaje się do natychmiastowego praktycznego zastosowania. Pozwoliło mi to opracować plany nowych modeli uzbrojenia i zasilania dla statków, opartych na układach Strażników.”

“W chwili obecnej rozmawiam z pośrednikami nad produkcją i dystrybucją tych urządzeń które, mam nadzieję, przysłużą się galaktyce w tym trudnym czasie.”

Ram Tah dodał iż będzie on nadal polegał na wsparciu galaktycznej społeczności w odkrywaniu dalszych fragmentów wiedzy o Strażnikach.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza