Świeże informacje z nowo znalezionych baz Strażników

Po ostatnich odkryciach nowych śladów po Strażnikach, inżynier Ram Tah poszukuje pomocy galaktycznej społeczności aby dowiedzieć się więcej o tej dawno zaginionej cywilizacji.

Szczegóły zostały przedstawione w jego najnowszym oświadczeniu:

“Opracowałem algorytm deszyfrujący który przetłumaczy wszelkie zapisy odnalezione w ruinach baz Strażników. Chcę jednak przypomnieć pilotom, iż uzyskanie dostępu do danych Strażników jest możliwe tylko w przypadku posiadania jednego z ich artefaktów.”

Piloci mogą uzyskać algorytm deszyfrujący Ram Taha na dowolnej stacji w systemie Meene, poza Felice Dock. Artefakty do których odnosił się Ram Tah mogą być znalezione w ruinach Strażników. Komandorów ostrzega się aby zachowali ostrożność, ponieważ miejsca te są strzeżone przez drony.

“Chętnie zwrócę wszelkie poniesione koszty każdemu pilotowi któremu uda się powrócić do systemu Meene z kompletem tłumaczeń rejestrów Strażników. Jest jeszcze tyle rzeczy, których możemy się dowiedzieć o Strażnikach i ich historii, a to może być istotny punkt zwrotny w naszym ich zrozumieniu.”

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza