[CG] Największa Impreza 3304 roku!

Vadimo Patrons of Law, organizacja z siedzibą w Vadimo, ogłosiła plany zorganizowania wystawnej imprezy w systemie Vadimo.Rzecznik organizacji wyjaśnił charakter tego wydarzenia:
"Bądźmy szczerzy, w obecnym czasie nie jest za dobrze. Tuż za progiem mamy agresywnych obcych i nikt nie nie jest do końca pewny, co zrobić w tej sytuacji. Pomyśleliśmy więc - dlaczego by nie urządzić wielkiego przyjęcia? Dać obywatelom Vadimo szansę na noc, która pozwoli zapomnieć o zmartwieniach. Chcielibyśmy, by była to najlepsza impreza, jaką ten system kiedykolwiek widział. A przynajmniej najlepsza w 3304 roku."
W celu uzyskania pewności, że plan zorganizowania imprezy dojdzie do skutku, organizacja Vadimo Patrons of Law złożyła otwarte zamówienie na szereg towarów i obiecuje szczodrze nagrodzić pilotów, którzy dostarczą je na stację Sikorsky. W celu zapewnienia bezpieczeństwa przewoźnikom dostarczającym towary na stację organizacja nakazała zniszczenie wszystkich statków ze swojej listy poszukiwanych.Kampania rozpoczyna się 26 kwietnia 3304 i potrwa tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż planowano, kampania zakończy się natychmiast

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza