[CG] Projekt Rekohu

Frakcja Angeli Imperial Enterprises, jeden z głównych dostawców produktów spożywczych i innych materiałów eksploatacyjnych w Imperium, ogłosiła plany budowy statku naukowego klasy Bowman.
Inicjatywa budowlana, nazwana Projektem Rekohu, pozwoli organizacji na zwiększenie różnorodności biologicznej swoich upraw. Po zakończeniu, megaship zostanie ulokowany w sektorze PLAA AIN, aby badać życie na światach podobnych do Ziemi.

Rzecznik organizacji, komandor Blain Crighton, wydał następujące oświadczenie:
"Jesteśmy cywilizacja o niemal nieograniczonych zasobach energetycznych oraz posiadającą umiejętność podróżowania pomiędzy gwiazd w mgnieniu oka. Jak to się dzieje, że wciąż mamy systemy doświadczające głodu? Projekt Rekohu jest właśnie próbą naprawienia tego problemu i znalezienia nowych sposobów na utrzymanie nawet najbiedniejszych. "

Wspierając ten cel, Angeli Imperial Enterprises złożyło otwarte zamówienie na różne towary, obiecując nagradzanie pilotów, którzy dostarczają te materiały do Kanai Enterprise w systemie Blido Piru. Organizacja umieściła także nakaz zniszczenia wszystkich poszukiwanych statków, aby zapewnić, że osoby dostarczające towary do gwiezdnego portu mogą to zrobić bezpiecznie.

Kampania rozpoczyna się 19 kwietnia 3304 i potrwa tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż planowano, kampania zakończy się natychmiast.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza