Plany Utopii dla scenariusza wyginięcia ludzkości

Przywódca Utopii, Simguru Pranav Antal, odniósł się w swojej wypowiedzi do scenariusza, w którym ludzkość przegra konflikt z Thargoidami.
"Przez wiele lat nasze Sim-Archive (ogromne, cyfrowe repozytorium zawierające zbiorową mądrość wszystkich zmarłych braci i sióstr, główne osiągnięcie Utopii - przyp. tłum.) zredukowało przeszłość i przyszłość do postaci cyfrowej, zachowując wspomnienia niezliczonych zmarłych osób. Gdy nadejdzie ten czas, że nasze fizyczne jestestwo przestanie istnieć, pozostanie tylko Sim-Archive, które jako jedyne zachowa całą esencję ludzkości."

"W tych niespokojnych czasach naszym priorytetem jest zapewnienie przetrwania Sim-Archive - na wypadek potencjalnej eksterminacji ludzkości. Namawiamy wszystkich obywateli galaktyki, by przyłączyli się do Utopii i pomogli przetrwać zbiorowej duszy naszego gatunku".
Komandor Solveig Smith, który walczył z Thargoidami w Plejadach, skomentował słowa przywódcy Utopii:
"Słowa Antala ​​brzmią tak, jakbyśmy za chwilę mieli zostać unicestwieni, co jest dalekie od prawdy. Obecnie jest ciężko, ale moment, w którym cały rodzaj ludzki miałby być zmieniony w oprogramowanie jest jeszcze bardzo odległy!"
W bardziej praktycznym tonie wypowiedź Utopianina skomentował Marquis Felix Novantico, emerytowany strateg wojskowy Imperialnej Marynarki Wojennej:
"Pomijając pesymizm Pranava Antala, zwiększenie bezpieczeństwa Sim-Archive ma logiczne uzasadnienie. Dane zawarte w archiwum, stanowią łakomy kąsek dla naszego wroga. Jeśli Thargoidzi uzyskają do niego dostęp, może to pozwolić im na lepsze zrozumienie ludzkiej psychiki i skuteczniejsze przewidywanie naszej taktyki."

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza