Podsumowanie tygodnia

Członek rady admiralskiej dowodzącej Alliance Defence Force, został zamordowany. Do zbrodni przyznała się The League of Reparation. Potwierdziły się przypuszczenia, że przodek admirała Buchanana - ofiary morderstwa - był starszym dowódcą w organizacji INRA. Pojawiły się też sugestie, że zabójcy Ligi wspierani są przez sympatyzujące z Ligą jednostki posiadające wysokie wpływy.

Tymczasem coraz więcej ruchów religijnych w systemach centralnych głosi, że ludzkość jest na krawędzi zagłady. Powrót Thargoidów doprowadził do powstania dziesiątków radykalnych grup i chociaż ich sposób działania jest różny, przesłanie jest takie samo: nadchodzi zagłada. Władze w odpowiedzi na te informacje powtórzyły, że zagrożenie ze strony Thargoidów jest pod kontrolą.

Naukowcy z Colonii badają możliwości regionu w zakresie utrzymania większej populacji w przyszłości. Profesor Alexei de la Vega, który kieruje badaniami opublikował następujące oświadczenie: "Przez ostatnie kilka lat populacja w regionie wzrosła dramatycznie, stało się więc pilnym zbadanie tego, jak Colonia mogłaby utrzymać większą liczbę ludzi, i jaka infrastruktura byłaby do tego potrzebna. Badania te wymagają szerokiego spektrum wyspecjalizowanych materiałów, za które gotowi jesteśmy hojnie zapłacić. Dzięki nim będziemy mogli określić prawdziwy potencjał Colonii."

Z innych wiadomości - Konwój podróżujący przez systemy centralne został zaatakowany przez grupę piratów, lokalne władze proszą o wsparcie w poszukiwaniu ofiar, które przetrwały napad. Zespoły poszukiwawczo-ratownicze zostały już wysłane w miejsce ataku, ale ze względu na dużą ilość szczątków niezależni piloci latający w pobliżu zostali poproszeni o udzielenie wsparcia.

Na koniec rzecznik Moritasgus Imperial Corporation ogłosił, że apel o dostarczenie potrzebnych materiałów został entuzjastycznie przyjęty przez galaktyczną społeczność. Setki pilotów wsparły inicjatywę dostarczając towary do stacji Vaucouleurs Vision, oraz zapewniając ochronę handlarzom w systemie Veroklist.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza