Atak Thargoidów na System Deciat

Raport nadzwyczajny organizacji Aegis potwierdził doniesienia o powrocie Thargoidów do systemów centralnych i ich atak w system Deciat.

Admirał Aden Tanner, główny łącznik wojskowy Aegis, wydał następujące oświadczenie:
"Po wycofaniu się Thargoidów wszystko wskazywało na to, że ich struktury naziemne zostały zdeaktywowane. Niestety, najnowsze dane z naszego projektu "Sokole Oko" potwierdzają, że wróciły one do funkcjonowania, a gwiezdne mapy zawarte w tych strukturach wskazują na system Deciat. Wygląda na to, że była to tylko krótka chwila wytchnienia do czasu, gdy obcy wezwali posiłki z Plejad."

"Najnowsze dane wywiadowcze wskazują, że duża liczba jednostek Thargoidów gromadzi się w przestrzeni Deciat. Zaalarmowana została stacja Garay Terminal, która została postawiona w stan wysokiej gotowości. W regionie znajduje się także kilka megashipów, które również mogą stać się celem obcych."

"W imieniu organizacji Aegis zwracam się do wszystkich niezależnych pilotów z prośbą o pomoc w obronie systemu Deciat. Bez niej cały dorobek tego systemu może zostać zniszczony wraz z życiem tysięcy ludzi."
Do raportu dołączona została transmisja wysłana przez nieznanego pilota działającego w Deciat:
"Właśnie zaatakowało mnie... coś! Na pewno Thargoid, ale mój komputer pokładowy nie jest w stanie zidentyfikować typu. Może jakiś nowy typ Scouta?"
Dalsza część transmisji była niedostępna.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza