Podsumowanie Tygodnia

Poniżej znajdują się, znów lekko opóźnione, informacje z ostatniego tygodnia.

Organizacja Aegis potwierdziła się, że obecność Thargoidów w centralnych systemach zznacząco zmalała. Przyczynę tego stanu upatruje się w niezłomnych działaniach pilotów galaktycznej społeczności. Chociaż Thargoidzi w dalszym ciągu są aktywni w Plejadach, ich siły w systemach centralnych zostały cofnięte do ich początkowego przyczółka, systemu Bhal.

Ta sama organizacja, a raczej jej oddziały zakomunikowały powrót do pełnej funkcjonalności zaatakowanych stacji kosmicznych, oczywiście dzięki hojności całej galaktycznej społeczności. Naprawione stacje to: Armstrong Enterprise z systemu Bhal, Beaufoy Vision z Nauni oraz Reed's Rest z systemu Merope.

Księżniczka Aisling Duval, cała w skowronkach, ogłosiła (wszech)światu, że planuje wyjść za Jordana Rochestera, Ambasadora Federacji. Oboje przyszłych małżonków wyraziło nadzieję, że ich związek zacieśni więź między Federacją, a Imperium. Obecnie nie posiadamy żadnych oficjalnych komentarzy z Pałacu Imperialnego, ani z Białego Domu.

Agenci League of Reparation zostali złapani podczas próby popełnienia kolejnego morderstwa na tle historii INRA. Kay Kilbride z Interpolu Sojuszu potwierdziła aresztowania i poinformowała nas, że terroryści zostali przeniesieni do bezpiecznej placówki w celu przesłuchania z naciskiem na określenie tożsamości Nexusa - koordynatora działań Ligi.

Słynny miliarder Zachary Rackham, właściciel RCI dokonał ogromnej dotacji charytatywnej w celu zbudowania stoczni dla statków kosmicznych na stacjach w pobliżu Colonii. Każdy planetarny port w rejonie Colonii będzie niedługo oferował wszystkie usługi w tym zakresie.

Znów o organizacji Aegis. Ogłosiła ona plan wybudowania bazy wojskowej w Plejadach. Rzecznik organizacji potwierdził, że plany mają związek z przejęciem systemu Socho - kwatery głównej Aegis Core, przez organizację przestępczą. Aegis Research ogłosiła otwarte zamówienie na różne towary, które zostaną użyte do budowy bazy.

Ostatnia informacja dotycząca jednej z domniemanych miłości księżniczki, Caspiana Leopolda. Otóż Senator poprosił społeczność o towary mające na celu wspomóc budowę centrum rehabilitacji dla osób, które ucierpiały w konfliktach zbrojnych z obcymi. Inicjatywa spotkała się z entuzjastycznym odzewem ze strony społeczności, a budowa centrum została rozpoczęta.

To na tyle, jeśli chodzi o ostatnie wiadomości. W następnym tygodniu szykuje się kilka ciekawych i fajnych informacji, ale nie uprzedzajmy faktów! A jeśli ktoś miał zamiar zaprosić Księżniczkę Aisling na romantyczne tête-à-tête, przykro nam - za późno!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza