Stacje Kosmiczne Naprawione po Ataku Thargoidów

Trzy stacje kosmiczne, które zostały uszkodzone w wyniku ataku Thargoidów zostały naprawione i przywrócono im pełną funkcjonalność.

Carter Armstrong, główny administrator Aegis Core, powiedział prasie:
"Gdy prosiliśmy o wsparcie w naprawie stacji uszkodzonych przez Thargoidów, mieliśmy nadzieję na hojność społeczności, ale to, co otrzymaliśmy całkowicie przekroczyło nasze oczekiwania. Ogromne dostawy materiałów umożliwiły nam naprawę dwóch stacji w systemach centralnych w rekordowym czasie. "

"W związku z tym jest mi szczególnie miło ogłosić, że Armstrong Enterprise w systemie Bhal i Beaufoy Vision w systemie Nauni są ponownie otwarte. Zachowanie tych stacji w pełnej funkcjoności pozwala nam uhonorować tych, którzy stracili życie podczas ataków Thargoidów. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyłączyli się do odbudowy."
W podobnym tonie wypowiedziała się starsza inżynier Lilith Galloway z Aegis Research, która koordynowała równoległy projekt:
"Tu, w Plejadach, nie ma gwarancji przetrwania, ale Reed's Rest w systemie Merope przetrwała dzięki niesamowitemu wsparciu społeczności galaktycznej. To właśnie robimy, gdy wszystko się sypie - odbudowujemy i wracamy silniejsi!"
Wszystkie trzy stacje kosmiczne są w pełni sprawne i zapewniają szeroki zakres usług.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza