[CG]Polowanie na League of Reparation

Trójstronna grupa dochodzeniowa rozpoczęła kampanię mającą na celu wytropienie i wyeliminowanie członków grupy terrorystycznej League of Reparation.

Kapitan Niamh Seutonia z IISS, która jest jednym z ważniejszych członków grupy, wydała poniższe oświadczenie:
„Wraz z aresztowaniem Riri McAllister, znanej także jako Nexus, pojmaliśmy głównego koordynatora League of Reparation. Ponadto, odszyfrowane przez nas informacje wskazują lokalizacje baz League of Reparation w dwóch systemach, jedna z nich znajduje się w przestrzeni Imperialnej, druga w Federacji.”
„Jesteśmy zdeterminowani aby wyeliminować tych terrorystów zanim wyrządza jeszcze więcej szkód, niemniej spodziewamy się iż będą stawiać zaciekły opór. Dlatego też zwracamy się z prośbą do galaktycznej społeczności o udzielenie nam wsparciaw walce z tymi ekstremistami.”
Operacja w Zibal będzie koordynowana przez Zibal Power Co. Podobnie, operacja wojskowa w Ienpalang będzie wspierana przez Ienpalang Corporation.

Kampania rozpocznie się 19 lipca 3304 i potrwa przez tydzień. Jeśli końcowy cel zostanie osiągnięty przed  upływem tego czasu, zakończy się ona natychmiast.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza