Walki Gladiatorów

Fot. CMDR Baton
W ostatnią sobotę, tj 30 czerwca 3304 odbył się Turniej Walk Gladiatorów organizowany przez frakcję The Winged Hussars. Dziewięciu niezłomnych pilotów wystawiło swoje najlepsze statki w walce na śmierć i życie.Trwający niemal dwie godziny Turniej był rozrywką w czystej postaci - każdy mógł wystawić swój najlepszy, najbardziej zinżynierowany, wspomagany przez myśliwce statek. Z każdego pojedynku cało mógł wyjść tylko jeden zwycięzca.

Na arenie pojawiły się różne konfiguracje statków i sprzętów. Mieliśmy okazję podziwiać Kraita Mk II w walce z Pythonem, czy z Corvettą, nowy nabytek Sojuszu - Challengera, Chieftaina, a nawet epicką walkę Corvetty z Cutterem!

Fot. CMDR Ryczypior
Zwycięzcą Turnieju został CMDR Ulpian, który jako ostatni pozostał żywy po finałowej walce z CMDR RANDARIO i CMDR Batonem. Upian z Batonem z ogromnym trudnem przebili się przez monolityczne tarcze Cuttera RANDARIO, ale ten musiał w końcu ulec zmasowanemu ostrzałowi Corvetty i T-10 i poległ jako pierwszy. Baton w swojej T-10 po stracie wsparcia, jakim był myśliwiec pilotowany przez CMDR MUSKETEERA nieco przegapił moment, w którym zaczął być ostrzeliwany przez Ulpiana. Tym samym poległ w walce z Corvettą.

Fot. CMDR Ryczypior
Całość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem... oraz wielką bitwą wszystkich chętnych - każdy na każdego!
Fot. CMDR MUSKETEER

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza