[CG] Akcja Ratunkowa w Plejadach

Po długotrwałych atakach Thargoidów na obiekty cywilne w systemach Plejad władze rozpoczęły akcję ratunkową mającą na celu zlokalizowanie i transport ocalałych.

Akcja koordynowana jest przez nadinspektor Marlę Poulsen z Aegis Research, która wydała następujące oświadczenie:

"Władze systemów w Plejadach przeznaczyły ogromne środki na walkę z Thargoidami. Spowodowało to ich brak dla tak ważnej kwestii jak operacje poszukiwawczo - ratownicze. Jesteśmy zdecydowani wspomóc tę sprawę, oznacza to jednak wiele kapsuł ratunkowich do odzyskania i wielu ludzi do uratowania. Oznacza to również wiele pustych brzuchów do nakarmienia, musimy więc prewencyjnie wzmocnić zapasy żywności."

Piloci proszeni są o pomoc w odzyskaniu kapsuł ratunkowych (occupied escape pods oraz damaged escape pods), a także o wsparcie w transporcie towarów spożywczych takich jak owoce i warzywa (fruits and vegetables), zboża (grain), czy pakowane jedzenie (food cartridges). Zarówno kapsuły jak i żywność należy dostarczyć na stację Donar's Oak w systemie Pleiades Sector IR-W d1-55.

Akcja rozpocznie się 9 sierpnia 3304 i potrwa tydzień. Jeśli cele akcji zostaną osiągnięte szybciej, zakończy się ona wraz z ich realizacją.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza