Czy Cmdr Drakkainen odda hetmańską buławę?

Komandor Mathias Shallowgrave zapowiedział powrót na stanowisko Hetmana Skrzydlatej Husarii pod koniec roku. Tymczasem w lokalnych mediach pojawiły się spekulacje czy P.O. Hetmana, Komandor Drakkainen zechce oddać hetmańską buławę oraz władzę nad frakcją. 

Podobno Drakkainen tak zachłysnął się władzą, że ani myśli ustąpić ze stanowiska i planuje utrzymać pełnię władzy i kontroli nad Skrzydlatą Husarią. 

Mój informator, źródło blisko współpracujące z Drakkainenem, potwierdził, że P.O. Hetmana ma wątpliwości czy aby powrót dawnego wodza na to stanowisko jest najlepszym rozwiązaniem w obecnej sytuacji. 

Mathiasa nikt nie widział od 8 miesięcy. Gdzie był? Co robił? Ostatnie wpisy w jego publicznym dzienniku pokładowym sugerują, że poleciał walczyć z Thargoidami. Wszyscy wiemy, że obcy porywają ludzkie kapsuły ratunkowe. Niedawne podejrzenia dotyczące Kultu Odległego Boga, sugerujące, iż jego członkowie to tak naprawdę agenci obcych, którym robale wyprały mózg powodują, że istnieją uzasadnione obawy co do osoby Mathiasa Shallowgrave'a.

Czy czeka nas "Rozłam w TWH"? Czy Drakkainen odda sprawowanie kontroli nad Husarią z powrotem w ręce Mathiasa? Czy były Hetman to tak naprawdę marionetka w rękach obcych, którzy chcą zacząć siać zamęt w okolicznych systemach przy pomocy Skrzydlatej Husarii?

Czas pokaże. Na razie zostawiam Was z powyższymi pytaniami i proszę o kontakt, jeśli ktoś ma jakieś rzetelne informacje na ten temat. 

Piszcie na RiverPhoenix666@EchoEcho-HR8444.Galnet.Indep

--River Phoenix

13 komentarzy:

 1. Jak donoszą anonimowi informatorzy ... to nie Cmdr Mathias S. tylko wkurzona Hetmanowa wzięła ster w swoje ręce, a większość działań i pomysłów wyszło z Jejmości inicjatywy.
  Podobno Hetman , pod groźbą przesolonych zup i przypalonych pierogów, całkowicie podporządkował się Jej woli.
  W tej sytuacji... pełniący obowiązki Hetmana Cmdr Drakkainem , ma znikome szanse na utrzymanie stanowiska.

  OdpowiedzUsuń
 2. Drakkainen to ciapciok! Tuż pod jego nosem zorganizowaliśmy już prawie przewrót. Niedługo Collins Market znowu będzie nasz, mwahahahaha!

  OdpowiedzUsuń
 3. I tak wszystkim rządzi Fenyl, a stanowiska i kolory są tylko na pokaz. Liczy się prawdziwa władza!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można prosić o źródło?

   Usuń
  2. Źródło? Źródło nic nie powie, nawet gdyby chciało. Nikomu. Nigdy.

   Usuń
  3. Randario, to Ty, wazeliniarzu jeden?! Niech ja Cię tylko dorwę. Od teraz pilnuj tyłów, pilocie!

   Usuń
  4. Randario na pierwszego oficera!

   Usuń
 4. Jak donoszą źródła zbliżone do otoczenia Wielce Szacownego Wielkiego Emeryta, Drakkainen zachowa dostęp do piwniczki i sam opuści zajmowany przez siebie stolec.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mathias na służbie Thargoidów. Niby wybrał się do Sol na urlop ale kto to wie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Hetman jest tylko jeden w dwóch osobach!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiem co się działo z Hetmanem.
  Byliśmy razem na wakacjach na jednym z rajskich księżycy gdy nadleciał Thargoidzki kwiat i nas porwał... mi robili testy psychologiczne Mathiasowi natomiast … no wiecie wykorzystywali go seksualnie.

  OdpowiedzUsuń