Nowe projekty komputerów osobistych

Harlow Nassry, dziennikarz Federal Times dotarł do dwóch nowych projektów komputerów PC znajdujących się obecnie w fazie projektowania.
"Przez długi czas korporacje Sirius i Achilles były głównymi dostawcami komputerów i urządzeń PC, lecz dwie mniejsze firmy zamierzają uszczknąć nieco z tego tortu rzucając wyzwanie gigantom."

"Supratech pracuje nad projektem o nazwie Torc - rewolucyjnym, elastycznym skłądającym się pasem, który zakłada się na nadgarstek lub na szyję. Wykorzystuje on holograficzne projektory o wysokiej rozdzielczości, za pomocą których otacza użytkownika holoekranami i pozwala kontrolować interfejs za pomocą czujników ruchu. "

"Herculean Machines przyjęła bardziej konserwatywne podejście. Duradrive to masywny i wytrzymały tablet zaprojektowany z myślą o ciężkich warunkach eksploatacji. Herculean zapewnił o budowie szeregu dodatków pozwalających użytkownikom na zestawienie własnej konfiguracji sprzętu."

"Obie firmy planują przedstawić prototypy na targach technologicznych w październiku. Czy rynek zdoła pomieścić kolejne dwa konkurencyjne produkty? Z całą pewności o Torc i Duradrive dowiemy się więcej w najbliższej przyszłości."

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza