"Sokole Oko" Aegis nie działa!

Admirał Aden Tanner potwierdził doniesienia raportów sugerujących, że instalacje tworzące "Sokole Oko" przestały działać.

Powodem problemów są interferencje związane z czujnikami Thargoidów na Dantec Enterprise, siedzibie Aegis Core, które zablokowały możliwość przekazywania danych do instalacji orbitalnych.

"Sokole Oko" odgrywa istotną rolę w walce z Thargoidami przez monitorowanie fluktuacji poziomów energii w naziemnych bazach obcych. Dane te pozwalają z dużą dokładnością określić, które systemy zostaną zaatakowane przez Thargoidów.

Tanner wyjaśnił tę kwestię w krótkim oświadczeniu:

"W Dantec Enterprise pojawiły się spore problemy techniczne, uniemożliwiającekomunikację z Sokolim Okiem. To w wyniku powoduje problem z dostarczaniem danych, a gdy do instalacji nie docierają dane ta staje się w sumie bezużyteczna."

"Instalacje Sokolego Oka są jedną z najskuteczniejszych broni, jaką mamy w wojnie przeciwko Thargoidom. Będziemy wdzięczni wszystkim pilotom, którzy dostarczą meta-alloys do Dantec Enterprise w systemie Soho, które pomogą nam w przywróceniu stacji do pełnej funkcjonalności".

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza