Hetman zmierza na Hogwart

Dzisiejszej nocy na Maskelyne Vision uruchomiono alarm. Stacja jest obecnie zamknięta i nie wiadomo, kiedy ponownie będzie otwarta. Wielu pilotów zgłasza problemy z psującym się towarem świeżym, a także z odlotami ze stacji.


Z nieoficjalnych doniesień obsługi stacji oraz źródeł bliskich dowództwu Skrzydlatej Husatii wiemy, że alarm został uruchomiony przez Hetmana TWH - CMDR Drakkainena. Z informacji wynika, że jedna z bardzo ważnych relikwii lub artefaktów (źródła nie są zgodne co do tego) została skradziona z biura Hetmana.

Jednak nie dziwi nas to. Drakkainen wydaje się nie mieć kontroli nad własną stacją, co dopiero nad artefaktami. W sieci został opublikowany film prezentujący, jak CMDR Drakkainen trzyma między nogami miotłę i wymachuje rękoma, jakby próbować wyczarować sobie przejście lub przelot korzystając z interfejsu narzędzia sprzątającego. Poniżej przedstawiamy film z tego wydarzenia:


Nie wiemy, czy to stres, używki, czy jakiś nieśmieszny żart. Faktem jest, że CMDR Drakkainen poddawany jest teraz ogromnej presji. Narastające problemy związane z ewentualnym powrotem Mathiasa Shallowgrave'a, pomoc frakcjom Federacji Pilotów w Autamkindzie oraz trudności z utrzymaniem porządku w szeregach Husarii - kradzież ważnego elementu Husarskiego dziedzictwa na pewno w żaden sposób nie pomaga w sytuacji Hetmana. Czy odbije się ona na frakcji Skrzydlatych? Zobaczymy. Jedno jest pewne, nie chcielibyśmy znaleźć się teraz na miejscu Drakkainena.

AKTUALIZACJA: Przepraszamy, film przedstawiający CMDR Drakkainena na miotle został najprawdopodobniej z niezależnych od nas przyczyn usunięty. Niestety nie mamy żadnego dodatkowego źródła z tym materiałem. Jeśli ktokolwiek z Was natknie się w sieci na ten film, prosimy o informację i udostępnienie!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza