Inwestorzy wycofują swoje udziały w Herculean Machines

Według, dostarczonych przez anonimowe źródło, informacji Maddox Hurd, właściciel korporacji  Herculean Machines był przesłuchiwany przez Federacyjną Agencję Bezpieczeństwa.

Informator, który prosił o nieujawnianie personaliów, podzielił się z niedawno odtajnionymi zapisami FAB na kanale informacyjnym „Rewired”, które głosiły m.in.:
„Kiedy pięć lat temu Maddox Hurd zakładał spółkę Herculean, przyjmował na ten cel znaczne sumy od różnych osobistości powiązanych z półświadkiem przestępczym, m.in. z członkami Czerwonej Rodziny. Chociaż z prawnego punktu widzenia Hurd nie łamał prawa, FAB od tego momentu miała go na oku.”
W świetle tych informacji grupa inwestorów powiązanych z korporacją Herculean Machines wycofała swój udział, oraz wkłady pieniężne. Maddox Hurd odpowiedział mediom:
„To parszywa kampania mająca na celu oczernienie naszej firmy, i z całą pewnością stoją za nią te podstępne węże z Supratech’u!”
Scorpio DeVorrow, CEO konkurencyjnej korporacji Supratech, odmówił komentarza, jednak Harlow Nassry, dziennikarz prowadzący poświęconą technologii kolumnę w Federal Times zwrócił uwagę:
„Wraz z utratą inwestorów przez Herculean Machines i zniszczeniem fabryki Supratech’u, obie koroporacje znalazły się na zagrożonej pozycji. O ile nie uda się im uzyskać, i to szybko, dodatkowego wsparcia, żadna z nich nie będzie w stanie zaprezentować swoich nowych projektów na Rackham Ultratech Expo w październiku.”

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza