Oficjalne ogłoszenie kandydatów w kampanii prezydenckiej Sojuszu

Dziś oficjalnie ogłoszono listę kandydatów, którzy ubiegać się będą o fotel prezydencki Sojuszu w nadchodzącej kampanii wyborczcej.

Dziennikarz Vanya Driscoll podzieliła się informacjami z „The Alliance Tribune”:
„Kandydaci startujący razem z Prezydentem Gibsonem Kincaidem, który walczy o reelekcję, rozpoczęli właśnie swoje kampanie wyborcze.”
„Fazia Silva jest obrotną przedsiębiorczynią z systemu Vamm. Pomimo braku doświadczenia na scenie politycznej, ma ona zamiar wykorzystać swoje doświadczenie biznesowe w celu wzmocnienia handlu i przez to poprawienia ekonomii w Sojusuzu. Przekazała ona kierowanie swoim korporacyjnym imperium swojej siostrze, aby móc wystartować w kampanii.”
„Elijah Beck, z drugiej strony, to doświadczony polityk. Wywodzi się z systemu Leesti, gdzie przez cztery dekady służył w Assembly. Ma on opinię „bezpieczniejszego” kandydata, choć nie spodziewa się aby w przypadku wybrania go na prezydenta przeprowadzał jakiekolwiek znaczące zmiany w obecnie funkcjonującym systemie.”
„Wstępne sondaże pokazują iż popracie rozkłada się równo pomiędzy trójkę kandydatów, jest to jednak dopiero początek kampanii i wszystko jest jeszcze możliwe. Wszyscy będą gorliwie pracować w celu zebrania jak największego poparcia przed wyborami, które odbędą się we wtorek, 16 października.”

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza