Odliczanie do drugiej ekspedycji Distant Worlds

Wciąż trwają przygotowania do drugiej ekspedycji Distant Worlds. Distant Worlds II znów zabierze rzeszę pilotów do sławnego Beagle Point, a po drodze zaprowadzi ich w najciekawsze miejsca galaktyki.

Korespondent naukowy Leon Banerjee przedstawił przegląd dla serwisu informacyjnego Vox Galactica:
"Pierwsza ekspedycja Distant Worlds z 3302 roku była dotychczas największą ekspedycją flotową w historii ludzkości, prowadząc ponad tysiąc statków do Beagle Point i z powrotem."
"Distant Worlds II ma jeszcze większe ambicje, wliczając imponujący przelot przez samo serce galaktyki, mapowanie nie eksplorowanych wcześniej regionów i dokonywanie nowych odkryć naukowych. Wplatując w to wszystko budowę nowej stacji kosmicznej, stworzonej do badania Sagittariusa A*."
"Organizatorzy wyprawy, Erimus Kamzel oraz Dr Kaii, poinformowali nas, że prawie 4000 dzielnych pilotów weźmie udział w wyprawie liczącej 200 000 lat świetlnych, nie zważając na zagrożenia."
Distant Worlds II ma planowo rozpocząć się w styczniu 3305 roku, a cała wyprawa ma potrwać około 300 dni.

--

Jeśli nie jest to super-test nowych narzędzi eksploracyjnych, to nie wiem czym jest ta ekspedycja. Ciekawe ilu pilotów dotrwa do końca podróży zważając na to, że większość pilotów zapewne nie jest jeszcze obeznana z trudnościami dalekich wypraw (organizatorzy powinni wspomnieć o ewentualnym pokazie fajerwerków...a raczej licznych pokazach...).

Jeśli macie zamiar wybrać się na tę ekspedycję, to życzę wam miłej podróży, wielu dobrych wspomnień i abyście nie stali się śniadaniem jakiejś czarnej dziury.

CMDR CaptainJoint 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza