Nielegalne działania Prezydenta Kincaida

Alliance Tribune ujawnił, że admirał Frederick Yamamoto popełnił wiele przestępstw na polecenie prezydenta Sojuszu Gibsona Kincaida.

W szczegółowym raporcie dziennikarka Vanya Driscoll powiedziała:

„W ramach zawarcia ugody, aby uniknąć dożywotniego więzienia, Yamamoto dostarczył Alliance Interpol danych dotyczących działań przeprowadzonych na bezpośrednie polecenia Prezydenta Kincaida”.

„Wraz z zabójstwem kandydata na prezydenta Fazię Silvę, Yamamoto zorganizował inne morderstwa, okaleczenia oraz zastraszenie wielu osób, wszystko to aby ułatwić dojście Kincaida do władzy”.

„Admirał koordynował swoje wysiłki z szeregiem wpływowych postaci wojskowych, politycznych oraz w korporacyjnych. Sprzymierzyły się one z Kincaidem w zamian za pewne korzyści. Pośród nich znajdował się starszy dyrektor Banku Zaonce, który nielegalnie przekierował fundusze na bankroll kampanii reelekcyjnej Kincaida. ”

„Ostatecznym celem Kincaida było przeniesienie władzy wykonawczej z Alioth do Zaonce, co miało być podwaliną do objęcia pełnej władzy w Sojuszu. Ale z tak szczegółowym i pogrążającym zeznaniem Yamamoto wydaje się niemożliwe, by jego prezydentura przetrwała.”.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza