Znaleziono alternatywne źródło meta-stopów

Dzięki wysiłkom Aegis Research potwierdzono, że Witch Head Nebula jest znacznym źródłem meta-stopów. Wiadomość ta poskutkowała podjęciem natychmiastowych pozwalających ustabilizować ludzką obecność na tym obszarze.

Aegis Research opublikowało następujące oświadczenie profesor Alby Tesreau:
„Po przeanalizowaniu dużej ilości danych eksploracyjnych, łaskawie dostarczonych przez galaktyczną społeczność, możemy potwierdzić, że Witch Head Nebula zawiera wystarczającą liczbę miejsc ze meta-stopami na to by zaspokoić ogromne zapotrzebowanie. Jestem przekonany, że te miejsca będą stanowić odpowiednią alternatywę dla wyczerpane źródeł w Pleiades Nebula.

Sojusz, Imperium i Federacja już wysłały swoje zespoły przygotowawcze do tego regionu. Każde supermocarstwo poprosiło galaktyczną społeczność o wsparcie swojej inicjatywy w dostarczeniu materiałów potrzebnych do konstrukci megashipów oraz Ocellus w Witch Head Nebula.

Mając na uwadze że źródło meta-stopów w Plejadach obecnie jest prawie całkowicie wyczerpane, niezależni kupcy odegrają kluczową rolę w zapewnianiu świeżych dostaw tego materiału.
Piloci, którzy chcą wziąć udział w którejkolwiek z trzech inicjatyw, będą mogli znaleźć dalsze informacje na oficjalnej tablicy z ogłoszeniami.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza