Enklawa założona.

Ostatnie doniesienia z mgławicy Witch Head Nebula wskazują, że siły Thargoidów w regionie zostały pokonane. Wezwanie do broni wystosowane przez Aegis Research spotkało się z ogromną reakcją niezależnych pilotów, którzy byli w stanie odeprzeć atak obcych z nowych ludzkich kolonii.

Admirał Aden Tanner powiedział:
„Ludzkość osiągnęła zdecydowane zwycięstwo w Witch Head Nebula. Znaczna liczba statków Thargoid została zniszczona podczas konfliktu, niestety zostało to okupione życiem wielu niezależnych pilotów. Nasz wróg został zmuszony do wycofania się z tego regionu więc ogromna ofiara tych odważnych dusz nie poszła na marne.”

„Choć nadal istnieje zagrożenie sporadycznymi wtargnięciami jednostek Thargoidów, nasze zasoby kolonialne są mocno zakorzenione w tym rejonie przestrzeni”.

Profesor Alba Tesreau z Aegis Research spojrzał w przyszłość:
„Sojusz, Imperium i Federacja oświadczyły, że mgławica Witch Head Nebula jest teraz oficjalną enklawą ludzkości - regionem, który dzięki ich wspólnym wysiłkom został w równym stopniu pomiędzy nich podzielony”.

„Pozostaje jeszcze temat naprawy szkód wyrządzonych naszym nowym portom gwiezdnym. Zanim będziemy mogli korzystać z pól Barnacli muszą one być przywrócone do stu procent sprawności . Niezależni piloci już tyle nam dali i za to jestem ogromnie wdzięczny ale jednak musimy prosić o ostatnią przysługę: wesprzyjcie naprawę tych portów kosmicznych. ”

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza