Inicjatywa na rzecz przeciwdziałania słabym zbiorom

Podjęto dwie skoordynowane inicjatywy handlowe, których celem jest złagodzenie wpływu słabych plonów w kluczowych systemach.

Inicjatywy zostały zorganizowane przez frakcje Crimson State Limited w systemie Diso i Orerve Universal Limited w systemie Orerve. Znacząca utrata plonów w tych ośrodkach rolniczych jest główną przyczyną niskiej dostępności podstawowych artykułów spożywczych.

Inicjatywy otrzymały poparcie od dr Genevieve Kane z Międzygwiezdnego Stowarzyszenia Rolnictwa:

„Ta kampania jest krokiem we właściwym kierunku i przy pomocy społeczności galaktycznej powinna powstrzymać sytuację przed przekształceniem się w kryzys na pełną skalę”.

„IAA bada obecnie przyczyny tak słabych zbiorów i wydaje się, że nowa forma zarazy może być odpowiedzialna za szybką degenerację upraw. Zespoły naukowe analizują próbki chorych tkanek i spodziewamy się, że wkrótce dowiemy się więcej. ”

Handlowcy proszeni są o dostarczenie pestycydów, odczynników syntetycznych i ziarna do Shifnalport w systemie Diso i stacji Watson w systemie Orerve.

Inicjatywa ma trwać od 10 do 16 października 3305. Jeśli ostateczne cele zostaną osiągnięte wcześniej niż planowano, kampania zakończy się natychmiast.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza