Skokowy wzrost sprzedaży Rockforth Corporation


Ceny akcji Rockforth Corporation wzrosły po sukcesie komercyjnym ich najnowszego nawozu.

Ponieważ kluczowe systemy rolnicze  w ciągu ostatnich kilku tygodni zgłaszają liczne problemy z uprawami, wielka korporacja wykorzystała zapotrzebowanie rolników na nowe metody wspomagania rolnictwa. Sprzedaż nawozów Rockforth przekroczyła wszelkie oczekiwania.

Dyrektor marketingu Rockforth, Rex Whitlock, podał następujące oświadczenie:

„Uważam, że nasze wieloletnie przywiązanie do jakości odegrało niemałą rolę w sukcesie tego produktu. Od momentu powstania Rockforth Corporation wdraża najnowocześniejsze technologie rolnicze ”.

„Ciężko pracujący rolnicy zbagający się z problemami wymagają naszego wsparcia, a my zobowiązaliśmy się sprostać ich potrzebom. Jestem przekonany, że nawóz EX7 pomoże i zredukuje ich wszelkie dalsze straty. ”

W międzyczasie dr Genevieve Kane z Międzygwiezdnego Stowarzyszenia Rolnictwa wielokrotnie apelował o ograniczenia dystrybucji.

„Nasz dział zgodności regularnie komunikuje się z przedstawicielami Rockforth, ale nie otrzymaliśmy jeszcze wymaganej dokumentacji.”

„Czasami te sprawy trwają oczywiście dłużej niż oczekiwano. Jednak dopóki prośba nie zostanie spełniona, ponownie nalegamy na ostrożność w handlu najnowszym towarem Rockfortha. ”

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza