Otwarcie Centrum Biologii Holloway

Po miesiącach niepowodzeń Holloway Biology Center w końcu otworzyło się w systemie Colonia. Centrum badawcze skoncentruje się na badaniu nowo skatalogowanych form życia.

Dr Roy Casimir, główny badacz w Holloway Bioscience Institute, zorganizował konferencję prasową podczas ceremonii otwarcia i omówił opóźnienia, które nastąpiły pomimo udanej kampanii na rzecz budowy centrum  już w lutym tego roku:

„Nasze badania nowych form życia odkrytych w ciągu ostatniego roku stanowiło podstawę projektów centrum badawczego. W miarę wzrostu liczby skanów dostarczanych przez galaktyczną społeczność stało się jasne, że brakuje nam miejsca w laboratorium aby przeanalizować wszystkie zebrane materiały. ”

„W rezultacie Holloway Bioscience Institute zobowiązał się, że w kilka miesięcy doinwestuje i przeprojektuje placówkę, tak aby zapewniała możliwość analizy szerokiej gamy materiałów. Jesteśmy przekonani, że ta decyzja okaże się bardziej niż opłacalna, a nasi naukowcy są podekscytowani możliwością pracy w tym ultranowoczesnym obiekcie. ”

Centrum Biologii Holloway znajduje się w systemie Colonia na Colonia 7 G.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza