Plaga uzależnień na Maskalyne Vision

Centralna placówka medyczna "Levatyva" na stacji Maskelyne Vision donosi o gwałtownym wzroście ilości pacjentów uzależnionych od technologi SIM. (Silna Immersja Mózgowa).


Rzecznik szpitala, dr Jadwiga Yanda powiedziała: " Od 21 października notujemy lawinowy wzrost pacjentów którzy "przedawkowali" sesje SIM. Wszystko wskazuje że nasi rekonwalescenci zaczęli nagminnie brać udział w symulowanych rozgrywkach w ramach antycznej Wielkiej Wojny oferowanych w pakiecie "Battlefield 1". Niestety użytkownicy tego oprogramowania poprzez zbyt długie sesje narażeni są na uszkodzenia centralnego układu nerwowego. Dodatkowym problemem jest fakt,że rozgrywka jest strasznie uzależniająca a sygnały wysyłane podprogowo nakazują werbunek kolejnych ofiar. Ludzie skończcie z tym !"

Pośród pacjentów jest znany komentator radiowy Cmdr. Robinus, niestety jego stan psychofizyczny nie  umożliwia przeprowadzania nawet krótkiego wywiadu. Uzyskałem informację,że najgorsze ma już za sobą a obecny stan giętkości woskowej nie utrzyma się dłużej niż 12 godzin. Po tym czasie powinien odzyskać pełną świadomość.

Pisząc jak jest - S.Kokosz