Zamachowcy zabierają głos ?

Służby bezpieczeństwa przeprowadziły wnikliwe śledztwo w związku z zamachem terrorystycznym, który niedawno miał miejsce w lokalu „11 Parseków”. Aresztowano kilka osób podejrzanych o udział w spisku. W wyniku przesłuchań zdobyto informacje potwierdzające powiązanie zamachowców z niedawno odkrytą nielegalną wytwórnią chemicznych środków bojowych na HR 8444-4B.

Jednocześnie w mediach pojawiło się oświadczenie grupy "Zakon" biorącej odpowiedzialność za ten akt terroru. Co jest absurdalne uważają się oni za prawdziwych spadkobierców dawnego powstałego na starej Ziemi w XIIw., Zakonu Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie, znanego także pod nazwą Zakonu Krzyżackiego. Osobnik podający się za Wielkiego Mistrza w takich oto słowach przesyła swoje żądania:

Potomkowie Jagiellonów, minęło ponad milenium odkąd przekazaliście nam ziemie w swym pogańskim świecie. Później nam je przemocą odebraliście, ale przybywamy by upomnieć się o swoje prawa. Oddajcie nam system Asture albo poczujecie ogień naszej zemsty. Macie czas do 15.07.3303.

Ze względu na zagrożenia jakie ze sobą niesie to przesłanie do udziału w dochodzeniu włączyła się husarska tajna grupa śledcza znana jako "Karramba"

Pisząc jak jest - S.Kokosz

6 komentarzy:

 1. Znowu jakaś cholerna sekta! Do piachu z nimi!

  OdpowiedzUsuń
 2. Progenitor Sean Binder21 kwietnia 2017 15:04

  Proszę nie podsycanie do nienawiści. Jeśli będzie trzeba, przekażemy tę sprawę odpowiednim organom. P.S. Oficjalnie potwierdzam, że nigdy nie słyszałem o żadnej Karrambie. Czy są aż tak tajni, że nawet ja o nich nie wiem? Może Hetman coś wie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dr Samuel Morbius21 kwietnia 2017 15:07

  Gdybym to ja został burmistrzem Collins Market, nigdy by do tego nie doszło...

  OdpowiedzUsuń
 4. "Karramba" to potoczne określenie Karnego Batalionu który działa na granicy prawa

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma żadnego karnego batalionu. A ten tzw. "zakon" niech sobie coś znajdzie w Makau.

  OdpowiedzUsuń