[CG] Nakarmić Californię

Frakcja Spinward Marches Alliance Concern ogłosiła plany utworzenia zakład produkcji rolnej w systemie Synuefai LX-R d5-28. Ma ona zaopatrywać placówki Sojuszu oraz Turner Research Group w Mgławicy California.

Aby wesprzeć ten cel, organizacja zwróciła się do społeczności galaktycznej o dostarczenie do Hansford’s Landing w układzie BD+22 4939 następujących towarów: systemy wzbogacania terenu, kombajny zbożowe i autofabrykanty (terrain enrichment systems, crop harvesters, auto fabricators). Piloci którzy zaangażują się w kampanię, zostaną hojnie wynagrodzeni.

Saool Aledon, starszy specjalista w Spinward Marches, wydał następujące oświadczenie:

"Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań jakie ze sobą niesie obsługa placówek tak daleko od systemów centralnych. Chcemy wykorzystać nasze doświadczenie, i wesprzeć działania Sojuszu w Mgławicy California. Jednocześnie mamy nadzieję, że możemy liczyć na wsparcie społeczności galaktycznej. "

Kampania rozpoczyna się 9 listopada 3303 i potrwa tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż jest to planowane, kampania zakończy się natychmiast.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza