Kampania Unii EG

Yuri Grom ogłosił inicjatywę mającą na celu wybudowanie nowej stoczni w systemie CPC 20 6743. Stocznia zajmie się budową dużych okrętów wojennych które będą chronić zamieszkaną przez ludzkość przestrzeń kosmiczną przed wszelkimi zagrożeniami, tak ze storny ludzi jak i obcych.

Unia EG, działająca w imieniu Yuriego Groma, ogłosiła otwarty kontrakt na dostarczenie różnych materiałów potrzebnych do skonstruowania stoczni, i obiecała wynagrodzić wszystkich pilotów którzy dostarczą je do stacji Lyakhov Dock w systemie CPC 20 6743. Organizacja wydała także nakaz zestrzelenia wszelkich statków poszukiwanych listami gończymi w celu zapewnienia bezpieczeństwa pilotom dostarczającym materiały.

Rzecznik przedstawił szczegóły celu całej kampanii:

“Ostatnie wydarzenia pokazały iż ludzkość nie jest przygotowana na potencjalną inwazję Thargoidów. Wybudowanie stoczni dla okrętów klasy Farragut jest pierwszym krokiem w ustanowieniu obronnej granicy.”

“Jest kluczowym aby handlarze nie natrafiali na żadne trudności podczas dostarczania potrzebnych materiałów, dlatego piloci EG - elitarny oddział Yuriego Groma - zostali poproszeni o wyeliminowanie wszelkich agitatorów. Prosimy także niezależnych pilotów z bojowym doświadczeniem o wsparcie nas w neutralizowaniu wszelkich zagrożeń.”

Kampania rozpocznie się 22 marca 3304 i potrwa przez tydzień. Jeśli cel końcowy zostanie osiągnięty wcześniej, natychmiast zostanie ona zakończona.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza