Rodzina Rochester zaatakowana

Członkowie rodziny Rochester znaleźli się na celowniku, tak politycznym, jak i prywatnym, po ogłoszeniu zaręczyn Federalnego Ambasadora Jordana Rochestera z Księżniczką Aisling Duval.
Kilka stacji masowego przekazu opublikowało informacje o incydencie dotyczącym nastoletniej siostrzenicy Jordana Rochestera:
Wczorajszego dnia na kampusie Olympus Village University doszło do napaści fizycznej na Kali Rochester. Studenci otoczyli pannę Rochester i zaczepiali ją skandując anty-imperialne hasła. Zostali oni odsunięci przez pracowników ochrony.”
W międzyczasie ojciec Kali, Jupiter Rochester, został wspomniany w raporcie finansowym w The Federal Times:
„Akcje Core Dynamics spadły o 18 procent w tym miesiącu, bez wątpienia w wyniku powiązań rodziny CEO firmy z Imperialną księżniczką. Jupiter Rochester znalazł się w ogniu krytyki zarówno ze strony akcjonariuszy jak i członków rady nadzorczej, którzy wyrażają zaniepokojenie tym, iż jeden z fundamentów Federacji może tracić swą jednolitość.”
W Kongresie padały także pytania o Isolde Rochester, matkę Jordana Rochestera. Wielu kongresmenów żądało zapewnień iż Federacja nie będzie składać Imperium żadnych deklaracji dotyczących wpływów bądź terytoriów w związku z planowanym ślubem.

Isolde Rochester wydała poniższe oświadczenie:
„Konserwatyści zawsze reagują negatywnie na wszelkie zmiany, nawet jeśli dana zmiana ma na celu jak najlepsze dobro społeczeństwa. Relacja mojego syna z Jej Imperialną Wysokością reprezentuje nie tylko jedność pomiędzy Rochesterami a Domem Duval, ale rozpoczyna nowy okres współpracy który wzmocni nas wszystkich.”

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza