Firmy promują nowe projekty komputerów

Konkurujące ze sobą dwie firmy komputerowe - Supratech i Herculean Machines wydały noty prasowe promujące nowe projekty komputerów osobistych.

Scorpio DeVorrow, CEO Supratechu udzielił mediom informacji o nowym produkcie firmy:

"Torc wykorzystuje najnowocześniejszą technologię holograficzną otaczając Cię w spersonalizowanym świecie. Jego holo-interfejsy reagują nawet na najsubtelniejsze ruchy i gesty a jego elastyczna, krystaliczna budowa sprawia, że z wyglądu może uchodzić za biżuterię. Dla porównania, urządzenie konkurencji wygląda przy naszym tak prymitywnie jak pióro i papier."

Maddox Hurd, właściciel Herculean Machines, także złożył oświadczenie:

"Wyszukane hologramy mogą wyglądać ładnie, ale ważniejsze jest to, by urządzenie wytrzymało to, czym może zaskoczyć życie. Duradrive jest przeznaczony dla osób, które ciężko pracują i oczekują, że ich narzędzia sprostają wyzwaniu. Jakkolwiek byś nie myślał, jaki jesteś mocny, Duradrive jest mocniejszy.

Obie firmy potwierdziły uczestnistwo na targach Rackham Ultratech Expo w środę, 3 października. Sponsorowane przez Rackham Capital Investments targi technologiczne koncentrują się na rynkach urządzeń osobistych. Obie firmy chcą pokazać na targach w pełni funkcjonalne prototypy.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza