Inżynierowie w regionie Colonia

Rada Colonia ogłosiła, że czterech inżynierów otworzyło swoje placówki w regionie Colonia, by świadczyć tam swoje usługi.

Radna Giselle Kingspear wygłosiła w mediach oświadczenie:
"Obowiązkiem Rady jest wspierać tych, którzy tak bardzo przysłużyli się do ustabilizowania regionu. Dlatego właśnie skonsultowaliśmy się z inżynierami w systemach centralnych, by wybrać osoby, które mogłyby świadczyć podobne usługi w Colonii. Dzięki temu mamy obecnie czterech inżynierów, którzy założyli placówki planetarne w naszym regionie."

"Inżynier Mel Brandon specjalizuje się w broniach laserowych, tarczach, silnikach i FSD, a jego placówka znajduje się w systemie Luchtaine. Baza Etienne Dorna umiejscowiona jest w systemie Los, a on sam, niegdyś główny inżynier w Kraken Shield Specialists jest specjalistą od sensorów, skanerów i broni wysokoenergetycznych. Petra Olmanova świadczy usługi w systemie Asura i jest ekspoertką w dziedzinie opancerzenia statku, różnych systemów obronnych i broni wybuchowej. Ostatnia prezentowana postać to Marsha Hicks, która ulokowała się w systemie Tir. Oferuje ona ulepszenia do broni balistycznych, systemów tankowania z gwiazd oraz sprzętu górniczego - rafinerii i limpetów."

"Inżynierowie stanowią ważny etap dalszego rozwoju Colonii. Rada żywi nadzieję, że piloci działający w regionie uznają to za korzyść."

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza