Eugeniusz Z. zgodził się współpracować z policją

Kilka dni temu na łamach naszego magazynu pisaliśmy o zatrzymaniu Eugeniusza Z., bardziej znanego jako Piącha. Wczoraj doszły do nas informacje, że Piącha, który obecnie znajduje się w areszcie na stacji Maskelyne Vision, zgodził się współpracować z policją. Po pociągnięciu za kilka dziennikarskich sznurków udało nam się dowiedzieć, że jest on w posiadaniu ważnych informacji dotyczących zaginionej Rury Batona - najważniejszego artefaktu Skrzydlatej Husarii. Za ich przekazanie ma podobno dostać nieuzbrojony statek z pełnym zbiornikiem paliwa, a jego przestępstwa w husarskiej jurysdykcji mają zostać w 100% anulowane. 

Wyjście Piąchy na wolność w zamian za informacje o Rurze byłoby precedensem, w dodatku bardzo niebezpiecznym. Mniejszy wyrok - jak najbardziej. Ale całkowite ułaskawienie?! Fakt, że informacja na temat Rury Batona jest niezmiernie ważna dla Skrzydlatej Husarii, ale stuprocentowe darowanie win groźnemu przestępcy?! To chyba lekka przesada.

Z zainteresowaniem śledzimy ten wątek i czekamy na oficjalne oświadczenie w tej sprawie, po które zwróciliśmy się do Hetmana Drakkainena.

1 komentarz:

  1. Sam za nim polecę by typa dobić jak rzeczywiście tak ma to wyglądać

    OdpowiedzUsuń