Herculean Machines zdominowała targi

Dziennikarz technologiczny Harlow Nassry opublikował pełne sprawozdanie z targów Rackham Ultratech Expo, które odbyły się w środę, 3 października.
"Wszystkie oczy były skierowane na stanowiska Herculean Machines i Supratech, których projekty nowych komputerów osobistych sprawiły niezłe zamieszanie. Po obszernych prezentacjach CEO obydwu konkurujących firm uczestnicy mogli przetestować oba urządzenia - Torc i Duradrive."

"Niestety dla Supratech, holograficzne systemy Torc nie działały zgodnie z założeniami. Większość testujących była otoczona niezwiązanym z niczym potokiem barw i obrazów, które w niektórych przypadkach powodowały mdłości. Za to Duradrive prezentował się świetnie i działał wyśmienicie."

"Najciekawszym wydarzeniem targów była sytuacja, gdy Zachary Rackham testował Duradrive najpierw skacząc po nim, a następnie używając go do kontaktu z głównym księgowym i autoryzowania wstępnego finansowania dla urządzenia. Rackham powiedział zgromadzonym: 'Ileż ja mógłbym z tą maszyną mając je w czasach, gdy ganiałem w kosmosie!'"

"Wydaje się być oczywistym, że to dzięki wsparciu społeczności galaktycznej Herculean Machines mogło wystawić na targach lepszy produkt - taki, jakiego możemy się wkrótce spodziewać w sklepach."

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza