Zaginiona dziedziczka fortuny ma powiązania z hazardem?

Według najnowszych doniesień Lady Talitha Ambrose, zaginiona dziedziczka Ambrose Foundation rzekomo ma powiązania z hazardem, co mogłoby wytłumaczyć nagłe przepadnięcie rodzinnej fortuny.

Niezależny dziennikarz Flint ‘Firemaker’ Lafosse tak skomentował na łamach „Rewired” te rewelacje:
„Baronessa Oksana przekonała wszystkich iż jej córka została porwana i zmuszona do oddania należnego jej ogromnego dziedzictwa. To, czego baronessa „zapomniała” wspomnieć to fakt, iż Lady Talitha od długiego czasu była powiązana z ekskluzywnym kręgiem szulerskim zwanym ‘Talią Jokera’.”
„Podejrzewa się, iż niektóre z najbogatszych osobistości w galaktyce są powiązane z tą grupą, włączając w to dyrektorów generalnych, starszych polityków, członków pomniejszych rodów szlacheckich, największych z piratów oraz szefów rozmaitych karteli. Kilkoro znanych nazwisk rzekomo znajduje się na liście członków ‘Talii Jokera’ jeśli wierzyć pogłoskom, między innymi jeden z członków rodziny Rochester.”
„Czy jest możliwym, iż Lady Talitha wcale nie została porwana, zamiast tego ukryła się nie mogąc znieść wstydu jaki przyniosło jej przehulanie całej fortuny Ambrose Foundation?”

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza