Federacja Pilotów ustanawia bezpieczną strefę

Federacja Pilotów ujawniła plany ustanowienia zamkniętej strefy w Bańce do której dostęp mają otrzymać tylko nowi Komandorzy.

Przedstawiciel Federacji Pilotów, Gabriel Sanchos podzielił się z nami kilkoma szczegółami w swojej wypowiedzi:
"Po dyskusjach z przedstawicielami wszystkich trzech mocarstw, zgodzili się oni, że niezależni piloci są filarem galaktycznego społeczeństwa. Z tego powodu zdecydowaliśmy się ustanowić Dystrykt Federacji Pilotów gdzie wewnątrz kilku ustalonych systemów nowi piloci będą mogli podszkolić się w walce oraz wykonywać dostosowane do ich umiejętności misje."
"Naszym zamiarem jest dać pilotom szansę na wykonanie swoich pierwszych zadań, bez narażania ich na kontakt z głodnymi łatwego łupu kryminalistami. Dostęp do systemu można uzyskać jedynie posiadając odpowiednie pozwolenie, wręczane nowym Komandorom wraz z licencją Federacji Pilotów. Pozwolenie te zostanie odebrane gdy pilot osiągnie dostateczny poziom doświadczenia."
Zarówno przedstawiciele Federacji, Imperium jak i Sojuszu wyrazili zgodę na wdrożenie projektu Federacji Pilotów w życie. W swoich wypowiedziach niejednokrotnie podkreślali wkład licencjonowanych Komandorów w galaktyczną ekonomię, eksplorację kosmosu oraz pomoc w zwalczaniu Thargoidów.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza