Podsumowanie tygodnia

Witajcie w podsumowaniu tygodnia, dzisiaj właściwie nie ma czego podsumowywać, bo zbyt dużo się nie wydarzyło w naszej galaktyce. Jednakże coś się wydarzyło, a to co się stało należy podsumować.

Tydzień rozpoczęliśmy z informacją, że Księżniczka Aisling Duval nie pochwaliła ostatniej akcji Autonomy, która przypominam uwolniła 4000 tysięcy niewolników, po czym ich porzuciła samych sobie. Jak powiedziała: "Nie należy pozostawiać tych ludzi samopas".

Po paru dniach pojawiła się informacja, jakoby Jan Sandoval, założycielka niesławnej czerwonej famili, oddała się w ręce federalnych służb. Nie jest pierwszą kryminalistką, która tak postąpiła, ale są spekulacje, że chodziło o zemstę, bo jak podają federalne media. jest gotowa "wsypać" swoich wspólników.

Ostatni tydzień w Maskelyne Vision minął pod znakiem 40 stopniowych upałów, spowodowanych awarią wymienników ciepła. Około 200 osób zgłosiło się oznakami przegrzania organizmu. Ludzie szukali ochłody w lokalach z własnymi systemami kontroli środowiska oraz kupowali przenośne klimatyzatory. Jednakże słyszałem, że co biedniejsi przytulali się do komputerów Duradrive, bo poszła wieść, jakoby ich systemy chłodzące utrzymywały podzespoły w temperaturze pokojowej. Jak się okazało to była tylko plotka puszczona przez lokalny sklep z elektroniką rozmaitą.

Obecnie sytuacja jest w normie, podobnie jak u nas w biurze. Do usłyszenia za tydzień! 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza