Dalsza migracja do Witch Head Nebula

Ludzka enklawa w mgławicy Witch Head Nebula przyciągnęła tysiące migrantów szukających nowego początku.

Jedną z osób zmierzających w te okolice jest Chloe Sedesi, była uczennica profesora Ishmaela Palina. Udzieliła wywiadu Leonowi Banerjee dla Vox Galactica:

„Współpracuję z profesorem od wielu lat, a on nauczył mnie bardzo dużo o modułach, i jak można usprawnić ich działanie. Mój nauczyciel może wydawać się nieco poważny, ale Ishmael jest naprawdę kochany. Chociaż prawdopodobnie zruga mnie że to powiedziałam ”.

„Przez jakiś czas zastanawiałam się nad tym, jak najlepiej wykorzystać zdobytą wiedzę, i stworzenie enklawy Witch Head Nebula wydaje się ku temu świetną okazją. Wielu niezależnych pilotów zrobiło bardzo dużo dla nowej enklawy, więc pomyślałam, że dobrze byłoby zaoferować trochę wsparcia ”.

Sedesi nadzoruje obecnie instalację obiektu w Cinder Dock w sektorze Witch Head Sector DL-Y d17, który będzie oferował usługi inżynieryjne podobne do tych oferowanych wcześniej w Palin Research Center.

Potwierdzono również, że broker technologii i handlowiec materiałami będą oferować swoje usługi w Witch Head Nebula, gdy port kosmiczny zostanie przywrócony do pełnej funkcjonalności.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza