Podobieństwa w problemach z uprawami

Międzygwiezdne Stowarzyszenie Rolnictwa (IAA) stwierdziło liczne podobieństwa w przypadku awarii upraw zgłaszanych w wielu systemach w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Dr Genevieve Kane, rzecznik organizacji, nakreślił wzór wspólnych markerów biologicznych zawartych w chorych zbiorach podstawowych produktów spożywczych.

„Zebraliśmy wiele raportów, w których rolnicy odnotowali więdnięcie zdrowych upraw w ciągu kilku dni. Agronomowie potwierdzili, że objawy próchnicy są identyczne i mają genetyczne podobieństwa do znanych patogenów, ale nie zidentyfikowali jeszcze ich przyczyny. ”

„IAA współpracuje z innymi organizacjami rolnymi i naukowymi w celu dalszego zbadania tej sytuacji.”

Brak podstawowych artykułów spożywczych wywołał efekt kaskady w centralnych systemach, co doprowadziło do paniki przy zakupie i gromadzeniu zapasów towarów spożywczych. Wiele władz stara się rozwiać obawy swoich obywateli.

Poniższe oświadczenie gubernatora Nadeema Claytona z systemu Orerve jest typowe dla oświadczeń przywódców politycznych w dotkniętych systemach:

„Zapewniam was, że obecne zakłócenia są jedynie tymczasowe. Gwarantujemy, że  zapasy żywności pozostaną dostępne i wzywamy społeczeństwo do uspokojenia emocji. Powołano komitet mający zbadać możliwość wsparcia finansowego dla właścicieli ziemskich dotkniętych tą niefortunną sytuacją. ”

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza