Co zrobi Husaria?

Konflikt pomiędzy Skrzydlatą Husarią a Blue State Industry nadal trwa. Po zakończeniu bitwy o Collins Market siły BSI zostały praktycznie całkowicie wyparte z systemu HR 8444.
Interwencja Husarii w sprawie Collins Marekt była spowodowana potwierdzonymi doniesieniami odnośnie nieludzkiego traktowania mieszkańców poprzez despotyczną władzę „Niebieskich”. Sam konflikt zbrojny był krótki, siły Husarii przeprowadziły szybki zmasowany atak i wyzwoliły naziemną placówkę spod ucisku oprawców.
Po przegranej BSI wycofała wszystkie swoje jednostki do sąsiadujących systemów w celu przegrupowania. Po niecałych dwóch tygodniach od zakończenia walk, powrócili oni do spornego układu gwiezdnego. W przestrzeni pomiędzy Maskelyne Vision a Collins Market dosyć często dochodziło do aktów piractwa ze strony jednostek BSI. Nie było to jednak nic takiego z czym nie poradziły by sobie lokalne służby bezpieczeństwa. Stan ten trwał do 17.10.3302r. Tego dnia była przeprowadzona – na szczęście nieudana , próba zamachu terrorystycznego na siedzibę główną Skrzydlatej Husarii. Niestety nie obyło się bez ofiar, cywilnych ofiar. Zniszczony został statek z przedstawicielami firm Sojuszu.
Wczoraj dzięki swoim źródłom dotarłem do noty dyplomatycznej podpisanej przez członka gabinetu politycznego Edmunda Mahona. Domaga się ona jak najszybszego ujęcia osób odpowiedzialnych za ten nieludzki akt, oraz wymierzenia im sprawiedliwości.
Nasuwa się pytanie czy Skrzydlata Husararia podejmie zdecydowane zdziałania przeciw BSI ?

Pisząc jak jest – S.Kokosz

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.