Frachtowce nie dla Maskelyne

Dzisiaj została ogłoszona niepomyślna informacja o fiasku rozmów pomiędzy zarządem stoczni na Maskelyne Vision a Lakon Spaceways.

Prowadzony dialog dotyczył uzupełnienia oferty stoczni o brakujące statki transportowe TYPE-7 i TYPE-9. Niestety nie doszło jednak do podpisania kontraktu i schematy tych jednostek nie zostaną wprowadzone do systemu nanokreacji.
Widocznie poddenerwowany Maks Paradys dyrektor administracyjny Stoczni „Tarpan”, zapytany o negocjacje jedynie co odpowiedział:
„A dość już tych kosmicznych ciuciubabek”
Z kolej negocjator ze strony Lakon Spaceways – Johnatan Fabio zapytany o negocjacje odpowiedział:
„Chcemy oferować nasze produkty wszędzie gdzie to jest możliwe. Ale nie znaczy to, że będziemy to robili to za bezcen. Wrócimy do rozmów jak druga strona będzie w stanie zaoferować nam odpowiednie warunki finansowe.” 
Miejmy nadzieję że wkrótce negocjacje zostaną wznowione, a tymczasem wszyscy zainteresowani kupnem ciężkich transportowców Lakon mogą je nabyć na Graham Port w oddalonym o 19 lś systemie HIP 109549.

Pisząc jak jest – S.Kokosz

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.