Niebezpieczne zabawy

Lokalny Ruch Obywatelski z Collins Market przesłał informację o planowanym „rozrywkowym” wydarzeniu pilotów należących do Skrzydlatej Husarii. Otrzymaliśmy kopię listu otwartego wysłanego  do przywódcy tego ugrupowania.
Szanowny Pan,
Mathias Shallowgrave
Hetman Skrzydlatej Husarii


Szanowny Panie Hetmanie,

Jako mieszkańcy kolonii Collins Market jesteśmy bardzo zaniepokojeni krążącymi pogłoskami odnośnie zezwolenia udzielonego przez Skrzydlatą Husarię na przeprowadzenie zawodów  pod hasłem „Z wazeliną lub bez”.

Konkurs ten, którego głównym celem jest wykonanie karkołomnego przelotu z wysoką prędkością  przez bramę główną Collins Market uważamy za wybitnie niebezpieczny dla osób postronnych.

Jako Obywatele Pogranicza, którzy nie tak dawno walczyli ramię w ramię z siłami Husarii w konflikcie  przeciw  Blue State Industry wnioskujemy o zakazanie tego typu lekkomyślnych praktyk. Uważamy, że tego typu imprezy o ile są potrzebne winny być organizowane w miejscach do tego przygotowanych. Chęć udowodnienia swoich umiejętności pilotażu przez członków TWH nie może iść w parze z zagrożeniem jakie to ze sobą  niesie dla cywilnych mieszkańców. Uważamy Caollins Market za nasz dom, który powinien być oazą spokoju i bezpieczeństwa a nie miejscem zabaw stanowiących śmiertelne zagrożenie.

W trosce o dobro naszych mieszkańców będących częścią społeczeństwa HR 8444 zwracamy się z apelem o pomyślne i ostateczne rozwiązanie sprawy. 

Z wyrazami szacunku
Mieszkańcy Collins Market
Hetmanie, czekamy na odpowiedź.
Pisząc jak jest – S.Kokosz

4 odpowiedzi Niebezpieczne zabawy

 • Cmdr Mathias Shallowgrave  napisał(a):

  Drogi S. Kokoszu, czcigodni Obywatele Collins Market,

  Zapewniam Was, że zawody "Z wazeliną lub bez" zostały zorganizowane z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo mieszkańców i jeśli jeszcze nie zwróciliście uwagi, to zachęcam do lektury załącznika TWH/CM-594XO411-a, w którym Husarski Zarząd Tymczasowy powiadamia o organizacji tychże zawodów, jak również profilaktcznie radzi nie korzystać z Bramy Wjazdowej Nr 2 do czasu zakończenia "ZWLB". Zawody potrwają ledwie miesiąc, nie powinno to więc być zbyt dużą niedogodnością.

  Korzystając z okazji, przypominam też o obowiązku wyboru nowego Burmistrza, bowiem bliżej niezidentyfikowany osobnik, znany jako "Piącha" uciekł z Collins Market jak tylko zakończył się konflikt pomiędzy BSI i TWH.

  Z poważaniem,
  Cmdr Mathias Shallowgrave
  Hetman
  Skrzydlata Husaria

 • Anonimowy  napisał(a):

  Chciałem poinformować, że to co pisze jakaś Kokosza to kompletna bzdura. Jestem mieszkańcem Collins Market a moje mieszkanie znajduje się niedaleko głównej bramy stacji. To co robią chłopaki z TWH jest niesamowite i przyciąga do okien większość mieszkańców. Robimy mnóstwo zdjęć z tego wydarzenia i nadal nie możemy wyjść z podziwu dla umiejętności tych pilotów. To wspaniałe wydarzenie, które daje nam mnóstwo satysfakcji przy oglądaniu. Oczywiście, zdarzają się wypadki, ale przypominam, że stacja zaopatrzona jest w osłony które skutecznie chronią przed szczątkami rozpadających się statków.
  Tak więc apeluję to tej kury o to aby nie robiła sztucznej sensacji z czegoś co sprawia naszym mieszkańcom dużo radości.

 • Kokosz  napisał(a):

  Panie Anonim, nie robię żadnej sztucznej sensacji. Przecież to była publikacja listu od mieszkańców Collins Market.

 • Anonimowy  napisał(a):

  To był list od stetryczałego Pana Gienka, który kiedyś pracował w już nie istniejącym SB. Ale jemu to przeszkadza nawet szczekający pies 10 pięter wyżej, albo odgłos spuszczanej wody w toalecie. Wraz z Panią Genowefą – tak samo upierdliwą sąsiadką – postanowili napisać ten list, ponieważ nie odpowiadał im zwiększony ruch na stacji a co za tym idzie statki, które czasami świeciły im w okna światłami.
  A jego walka z BSI ograniczała się jedynie do groźnego machania laską zza okna swojego mieszkania.

  Z poważaniem,
  Anonim

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.