Wybory w Collins Market

Od odbicia Collins Market z rąk despotycznej władzy Blue State Industry minęło już ponad 2 miesiące. Zgodnie z założeniami, nadzór wojskowy nad administracją ma potrwać nie dłużej niż kwartał. Skrzydlata Husaria planuje przekazać władzę w cywilne ręce w demokratyczny sposób. I tak na 14 stycznia 3303 przewidziane są wybory burmistrza tej placówki planetarnej.
Jak na razie swoją kandydaturę podtrzymały trzy osoby. Pierwotnie zgłosili się czterej kandydaci ale mająca starować z ramienia Blue State Industry – Ramona Gwidon, po gwałtownym sprzeciwie społeczności Collins wobec jej osoby, zdecydowała się wycofać. Na placu boju pozostali zatem:
  • Lady Terese Lashna Gerrard
  • Doktor Samuel Morbius
  • Pułkownik David Jensen 

Jako,że czasu nie pozostało dużo a o dwóch kandydatach mieszkańcy tego niedawno wyzwolonego miasta nie wiele wiedzą, w najbliższych dniach postaram się chociaż trochę przybliżyć ich biografie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.