Zagrożenie dla Hetmana

Od jednego ze swoich dawnych współpracowników otrzymałem informację, która na pewno zainteresuje dowództwo Skrzydlatej Husarii.
Bez zbędnej zwłoki wrzucam zdobyte informacje do wiadomości publicznej, zastrzegając że nie zostały one w 100% zweryfikowane. Ale z uwagi na ich ciężar nie mogę czekać na ich potwierdzenie.
Mój dawny znajomy obecnie mieszkający w systemie Prism, przez splot różnych wydarzeń trafił do siedziby grupy Hand Gang of Prism. Jest to organizacja przestępcza, która ma wyspecjalizowaną komórkę zabójców. W jednostce tej nazwanej „Hired Guns” swoje usługi oferuje niejaka Ivanka Trampeek lepiej znana pod pseudonimem „Bloody Mary”. 
Jest to śmiertelnie niebezpieczny pilot bojowy, specjalizujący się w walce małymi jednostkami. Swego czasu zajmowała wysoką pozycję w hierarchii organizacji mafijnej na czele której stała Octavia Quinton. Ta sam Octavia Quinton, która zginęła podczas bitwy w systemie Prism. To właśnie w tym układzie w trakcie walk o władzę, jej statek flagowy „The Retribution” klasy Anaconda został zniszczony, a ona spotkała się ze swoim stwórcą. Jedną ze stron konfliktu była powracająca wtedy „z za grobu” senator Kahina Loren i lojalne wobec niej siły imperialne.
Mojemu informatorowi udało się dosyć przypadkowo zarejestrować poniższe zdjęcie:
Widzimy na nim czerwonowłosą „Bloody Mary” oraz jej siejącego postrach w przestrzeni vultura którego pieszczotliwie nazywa „Chimera”. Jak się dobrze przyjrzeć to widać na tym zdjęciu  coś jeszcze, mianowicie zdjęcie hetmana Skrzydlatej Husarii – Mathias’a Shallowgrave . Zainteresowany tym elementem wystroju wnętrza, mój znajomy próbował zdobyć jakieś informacje na ten temat. Dowiedział się, że była porucznik w szeregach Quinton za swój osobisty punkt „honoru” postawiła sobie cel zgładzenia Kahiny Loren oraz wszystkich którzy jej pomagają. Ostatnie wsparcie jakie TWH zaoferowała frakcji The Children of Raxxla poskutkowało obraniem przywódcy Husarii za jeden z głównyh celów w swojej krwawej vendettcie.
Obawiam się że mój informator został zgładzony, gdyż po przesłaniu mi tych informacji wszelki kontakt z nim całkowicie się urwał.  Sprawa wydaje się być bardzo poważna.
Pisząc jak jest – S.Kokosz

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.