Bloody Mary sylwestra spędza w Collins Market

To już potwierdzona informacja, Ivanka Trampeek znana także jako „Bloody Mary” przebywa w systemie HR 8444. W ostatni wieczór 3302r. jej obecność w jednym z klubów w Collins Market została zarejestrowana przez kamery służb bezpieczeństwa. Ta ognistowłosa bezwzględna zabójczyni spędzała tam sylwestrową noc bawiąc się do wczesnych godzin porannych. Następnie udała się do doków gdzie wsiadła na pokład Python’a, który według transpondera należał do TWH. Opuściła Collins Market i lecąc na niskim pułapie udała się w kierunku McKean Market.
Rzecznik Służb Bezpieczeńśtwa z Collins Market zapytany o działania podjęte w sprawie Bloody Mary odpowiedział tylko: „Śledztwo trwa, reszta bez komentarza”
Czyżby pod nieobecność Hetmana Mathias’a Shallowgrave w systemach należących do Husarii temat zagrożenia czającego się w przestrzeni był bagatelizowany? Czy może sama nieobecność przywódcy TWH to po prostu ucieczka z nadzieją na przetrwanie w bezpiecznym miejscu?
Pisząc jak jest – S.Kokosz

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.