Dwie informacje.

W dniu dzisiejszym mam dwie ciekawe wiadomości dotyczące naszego system HR8444. Niestety jedna jest dobra druga jest zła.
Zacznę od tej gorszej. W przeciągu ostatniego tygodnia nasiliły się ataki na statki handlowe. Ataki przeważnie mają miejsce w pobliżu punktu wyjścia przy gwieździe głównej oraz w niewielkiej odległości od Maskelyne Vision. Ostatnim spektakularnym aktem terroru było zniszczenie konwoju 6 jednostek typu T9 lecących z transportem towarów konsumpcyjnych do Collins Market. Z pogromu przetrwał tylko jeden pilot, niestety jest on w stanie krytycznym. Jego kapsuła ratunkowa została poważnie uszkodzona, co prawdopodobnie uratowało mu życie gdyż napastnicy uważali ją za zniszczoną. Jak stan zdrowia rozbitka umożliwi przeprowadzenie wywiadu postaram się zdobyć jakieś informacje na temat zdarzenia.
Druga informacja tym razem z tych pozytywnych. Pierwszy etap operacji zasiedlania Coloni został zakończony. Jak wiemy Skrzydlata Husaria zajęła drugie miejsce w tym wielkim przedsięwzięciu. Aby upamiętnić ten fakt Hetman Mathias Shallowgravepostanowił przekazać pozostałe w jego ładowni 100 egzemplarzy „Przewodników podróżowania po Galaktyce” pilotom którzy pierwsi się zgłoszą. Wszystkie posiadają jego własnoręczną dedykację. 
Niestety, Hetman ukrywa się zwiedza centrum naszej galaktyki i niewiadomo jak szybko wróci do Sektora Dolnego. Pilnujcie jego powrotu bo każdy egzemplarz może w przyszłości być dużo wart, w związku z działaniami pewnej czerwono-włosej najemniczki.
Pisząc jak jest – S.Kokosz

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.