Uratowany przez TWH

Drodzy czytelnicy zapewne zwróciliście uwagę na fakt, że od ponad tygodnia nie było żadnej publikacji na łamach Echa Przestrzeni. Nie było to spowodowane brakiem ciekawych wydarzeń w systemie HR 8444, przyczyna była zgoła odmienna.

Zaraz po publikacji materiału o zwycięstwie Davida Jensena w wyborach na nowego burmistrza Collins Market skontaktowała się ze mną pewna osoba, chyba można już powiedzieć że to nasza lokalna femme fatale. Rozmowa z Bloody Mary była krótka, zaproponowała ona wywiad  na wyłączność.
Skuszony propozycją udałem się na wskazane miejsce w pobliżu Abnett Point. Niestety zamiast wywiadu zostałem uwięziony na pokładzie  Anacondy należącej do grupy tej najemniczki. Zamiast obiecanego wywiadu poświęciła mi kilkanaście minut, w których to ona zadawała pytania. Moje odpowiedzi jej nie satysfakcjonowały i kazała mnie umieścić w celi, na odchodne powiedziała tylko że nie lubi jak publikuję się jej wizerunek w sieciach publicznych.
Po dwóch dniach pobytu w odosobnieniu, przywódczyni gangu złożyła mi wizytę i zaproponowała uwolnienie w zamian za współpracę przy zamachu na Hetmana TWH. Chciała wykorzystać Echo Przestrzeni by zwabić go we wskazane miejsce. Oczywiście odmówiłem i pozostałem dalej w celi.
Po kolejnych dwóch dniach, jednostka na której byłem przetrzymywany została przechwycona przez  jak się okazało później, siły porządkowe Skrzydlatej Husarii. Po dosyć krótkiej aczkolwiek zażartej walce, jej systemy zostały poważnie uszkodzone, a załoga zginęła na skutek gwałtownej dekompresji. Mi jak widać ktoś sprzyja w Wielkiej Pustce, bo uszkodzenia objęły głównie rejon mostka i śródokręcia a cela w której się znajdowałem zlokalizowana była na rufie okrętu. Gdy awaryjne systemy przywróciły podtrzymywanie życia na całym okręcie, moja cela automatycznie została otwarta, korzystając z okazji udałem się w kierunku mostka, a po dotarciu na miejsce moim oczom ukazał się poniższy obraz.
Była to jedna z jednostek moich wybawców, po nawiązaniu kontaktu i  potwierdzeniu mojej tożsamości zostałem bezpiecznie odstawiony do Maskelyne Vision.
Informacje jakie pozyskały siły bezpieczeństwa z centralnego banku danych na okręcie potwierdził w stu procentach moją wersję wydarzeń. Za niezłomność i silny „kręgosłup moralny”  w obliczu śmierci została mi zaproponowana ściślejsza współpraca jako oficjalne źródło informacji o działaniach Skrzydlatej Husarii.
Po powrocie  do redakcji znalazłem kilkadziesiąt przesłanych wiadomości a pośród nich była jedna od mojej niedoszłej nemezis. Brzmiała ona: „Zapłacisz tak samo jak te skrzydlate psy!” Także ochrona jest jak najbardziej potrzebna, ale niech wszyscy wiedzą kim Ona jest i jak wygląda.

Pisząc jak jest – S.Kokosz

Jedna odpowiedź na Uratowany przez TWH

  • brachu_cmf  napisał(a):

    Karzącą ręka sprawiedliwości dopadnie Blood Mary

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.